Suomen Sukittajat Oy – sukituksen erikoisosaajat Etelä-, Länsi- ja Itä-Suomessa

Suomen Sukittajat Oy on sukitusmenetelmän raudanluja ammattilainen. Toteutamme asukasystävälliset linjasaneeraukset nopeasti, luotettavasti ja ensiluokkaisin sekä pitkäikäisin lopputuloksin.


Toimipisteemme sijaitsevat Porvoossa, Kaarinassa sekä Kouvolassa, joista käsin tarjoamme palvelut joustavasti niin Etelä-Suomen, Länsi-Suomen kuin Itä-Suomenkin alueilla. Ota yhteyttä ja pyydä kilpailukykyinen tarjous urakallesi!

Suomen Sukittajat Oy


Jukka Asikainen
Hallituksen puheenjohtaja
040 034 5445
jukka.asikainen@sukittajat.fi


Taloushallinto 

045 1797 397 

Yhteydenottolomake

* Pakolliset kentät

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.

Sähköpostitse
Tekstiviestitse

Sukittajat Etelä-Suomi Oy

Suomen Sukittajat Oy toimitusjohtaja Andreas Forsblom

Andreas Forsblom

Toimitusjohtaja/Projektinjohto

 045 141 2740

 andreas@sukittajat.fi

Suomen Sukittajat Oy projektinjohto Etelä-Suomi Sebastian Lindholm

Sebastian Lindholm

Projektinjohto

 045 141 2741

 sebastian@sukittajat.fi

Johan Lindholm 

Myynti 

 045 140 3554

johan@sukittajat.fi

Suomen Sukittajat Oy myyntijohtaja Etelä- ja Itä-Suomi Patrik Åkerstedt

Patrik Åkerstedt

Laskenta

 045 140 3551

 patrik@sukittajat.fi

Sukittajat Länsi-Suomi Oy

Suomen Sukittajat Oy myyntijohtaja Länsi-Suomi Ville Viikari

Ville Viikari

Myynti / Laskenta

 050 588 2321

 ville@sukittajat.fi

Sukittajat Itä-Suomi Oy

Johan Lindholm 

Toimitusjohtaja / Myynti 

 045 140 3554

johan@sukittajat.fi

Suomen Sukittajat Oy projektinjohto Itä-Suomi Mikael Sundström

Mikael Sundström

Projektinjohto 

 045 142 4191

 mikael@sukittajat.fi

Suomen Sukittajat Oy myyntijohtaja Etelä- ja Itä-Suomi Patrik Åkerstedt

Patrik Åkerstedt

Laskenta

 045 140 3551

 patrik@sukittajat.fi